wyszukiwanie zaawansowane
» Blog

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Blog


Soczewki fotochromowe – dlaczego są bliskie ideału?

29-06-2017Wyświetleń: 61
alt
Jeśli teraz do okularów przeciwsłonecznych polaryzacyjnych dołożymy soczewki fotochromowe to uzyskujemy pełnię komfortu i zwiększymy dodatkowo bezpieczeństwo. Wyeliminowaliśmy efekt olśnienia, wynikającego z nagłego oświetlenia dużą dawką promieniowania lub nagłego odbicia promieni słonecznych od mokrej powierzchni czy tafli szkła. A teraz soczewki płynnie dozują „dopływ” światła do naszych oczu, wydłużając czas, w którym jesteśmy wypoczęci i skupieni na bezpiecznym dotarciu do celu podróży.
Przeczytaj całość

Jak optymalnie wyposażyć rower miejski

14-05-2017Wyświetleń: 138
alt
Na polskim rynku pojawiło się wiele różnych rozwiązań, pozwalających zabrać na rower dowolne bagaże, jak zakupy, laptopa, damskie drobiazgi czy ekwipunek na weekendową lub dłuższą podróż. Jednak czy spełniają one oczekiwania coraz bardziej wymagających i bardzo zróżnicowanych polskich cyklistów ? 
W krótkim szkicu  przybliżono charakter wzornictwa holenderskiej marki Basil, która daje rowerzystom olbrzymie pokłady wyboru, niezależnie od charakteru jazd rowerem w otoczeniu miejskim i nie tylko.
Przeczytaj całość

Skarpety kompresyjne nie tylko dla biegacza.

05-05-2017Wyświetleń: 182

alt

Dla kogo polecane: może ich używać każdy, niezależnie od trybu pracy i pory roku. Skarpety kompresyjne to produkt nie tylko dla sportowców, ale również dla wszystkich osób, które „uprawiają” siedzący tryb pracy.

W artykule m.in. test najbardziej kojarzonych z biegami skarpet kompresyjnych CEP - 60 lat badań medycznych w sporcie.

Przeczytaj całość

Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne?

08-06-2016Wyświetleń: 119

alt
Dlaczego warto nosić okulary przeciwsłoneczne?

Okulary przeciwsłoneczne latem to przede wszystkim niezbędny artykuł pierwszej potrzeby. Kto nie chroni oczu dobrymi okularami przeciwsłonecznymi naraża je na szkodliwe działanie promieni UVA i UVB. Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

Według opinii forumowiczów okulary sportowe i taktyczne z reguły najlepiej leżą, mają mocny plastik, super szkła, polaryzacyjne, wyrazisty design. To zasadnicze cechy, na które zwracają uwagę osoby zaangażowane w sport zarówno klasyczny, jak i ekstremalny czy mające zainteresowania militarne.

Co zrobić by zachować idealny wzrok na długie lata?


 
Przeczytaj całość

Kubek termiczny na każdy dzień roku.

13-03-2016Wyświetleń: 134
alt
Kubki termiczne w ostatnich latach znacząco zyskują na popularności, prześcigając tradycyjne termosy. Stają się nieodzownym elementem każdego dnia już od wczesnego rana. Jadąc samochodem do pracy bądź poruszając się środkami komunikacji z wielką przyjemnością sięgniemy po kubek, aby delektować się pyszną, gorącą kawą. To z pewnością bardzo udanie zapowiadający się początek dnia.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl