wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim - sierpień 20183

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim - sierpień 2018

Data dodania: 29-08-2018

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim - przetestowaliśmy i szczerze polecamy jako fantastyczną przygodę blisko natury. To spływ meandrami Nysy Kłodzkiej - doliną pomiędzy łąkami a wysokimi skałami i lasami w województwie dolnośląskim.
 

alt


Przystań mieści się w Bardzie Śląskim tuż nad rzeką. Tu załatwiamy formalności - zakup biletów i odbiór kamizelek ratunkowych. Bilety kosztują 30zł/ulgowy i 40zł/normalny. Nam zaproponowano bilet rodzinny 2+2 w cenie 120zł. Samochód zostaje na bezpłatnym parkingu a uczestnicy spływu są przewożeni na miejsce początkowe czyli do miejscowości Ławica. Tam już czekają pontony. Na jednym pontonie może płynąć maksymalnie 7 osób.
 

Trasa liczy 15km a przepłynięcie jej zajmuje ok 3-3,5 godziny. Trasa nie jest trudna, jedynie przy niskim poziomie wody jak w tym roku trzeba uważać na wystające kamienie a czasem ponton przepchnąć. To trasa dla całych rodzin - zarówno z małymi dziećmi jak i dla osób starszych. Kto nie czuje się pewnie może płynąć z instruktorem.
 

alt


My płynęliśmy we czwórkę – dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci. Nie było żadnych wyścigów ani popędzania – spokojne, relaksacyjne tempo, pozwalające na podziwianie sielskiego otoczenia. Zachwyt dzieci, gdy ponton goniły kaczki – bezcenny. Brakowało nam jedynie po drodze miejsc, gdzie można by się zatrzymać i zejść na brzeg.
 

alt


Na trasie ok. 20 minut przed końcem spływu jest ‘przenoska na tamie’ o czym dokładnie zostaliśmy na początku imprezy poinformowani. Na brzegu stoi osoba pomagająca przenieść ponton za zaporę. W miejscu zakończenia spływu również czeka pracownik obsługi, który przejmuje od nas ponton.


Całość zorganizowana na 5+ od początku do końca. O nic nie trzeba się martwić. Jedyne co to zabrać dobry humor i przeżyć naprawdę fajną przygodę.
 

alt


Korzystaliśmy z usług www.ski-raft.pl .

alt


Po zakończonym spływie udaliśmy się na pyszny obiad z przystępnej cenie do Restauracji Misoni w Bardzie (przykład: schabowy+ziemniaki+zestaw surówek 20zł).
 

alt (zdjęcie restauracjamisoni.pl)

A, bardzo przydatne okazały nam się wodoodporne pokrowce Easy Camp na telefon:
https://www.forest-camp.pl/wodoodporny-pokrowiec-na-telefon…
Nie dość, że chroniły nasze telefony przed zamoczeniem to jeszcze mogliśmy z nich korzystać bez wyjmowania z pokrowca.

alt

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl