wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Co ma wspólnego Light My Fire ze scyzorykiem Victorinox? 3

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Co ma wspólnego Light My Fire ze scyzorykiem Victorinox?

Data dodania: 07-10-2018

Light My Fire to szwedzka marka, która zapewnia turystom pieszym i rowerzystom dużo więcej przyjemności i swobody poruszania się w terenie, niż mogłoby się z pozoru wydawać.

alt

Generalnie dostajesz multi funkcjonalność połączoną z minimalną kubaturą i ekstremalnie niską wagą, co ma niebagatelne znacznie dla plecaka (czy sakwy rowerowej), który nie powinien ciążyć ani nie jest z gumy.

alt

Na pierwszy ogień poszedł genialnie w swojej prostocie pomyślany spork. To funkcjonalne połączenie noża, widelca i łyżki w jednym narzędziu było na tyle funkcjonalne i odporne na zużycie, że natychmiast trafiło na podatny grunt i zdobyło pełne zaufanie podróżników. Od tego momentu firma Light My Fire wprowadziła kilka następnych cennych rozwiązań w zakresie „kuchni polowej”.  Obok pojemników na jedzenie, warto wysoko ocenić nietypowy kubek, który po wyczerpaniu napoju można dosłownie „skompresować”.  We współpracy z również szwedzkim i cenionym producentem noży – Mora, powstał nóż turystyczny FireKnife. Jest  nie tylko solidny i ekstremalnie ostry, ale do  tego w rękojeści ma sprytnie ukryte krzesiwo.

alt


Obok niekwestionowanych korzyści, marka Light My Fire daje jeszcze coś, aby pięknie wyglądało weekendowe piknikowanie czy posiłek pasjonatów carawaningu – dużo żywych kolorów.  Podsumowując, bez ryzyka można odnieść analogię szwedzkiej marki Light My Fire do szwajcarskiego scyzoryka Victorinox – obie marki w ramach swoich cech użytkowych – dają optimum funkcjonalności i nieskazitelną solidność.

Produkty Light My Fire oraz Victorinox można zakupić w sklepie forest-camp.pl, m.in.:


składana butelka

spork

scyzoryki Victorinox:

victorinox forester

victorinox huntsman
 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl