wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Jak optymalnie wyposażyć rower miejski 3

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Jak optymalnie wyposażyć rower miejski

Data dodania: 14-05-2017
Na polskim rynku pojawiło się wiele różnych rozwiązań pozwalających zabrać na rower bagaże takie jak: zakupy, laptopa, damskie drobiazgi czy ekwipunek na weekendową lub dłuższą podróż. Jednak po lekturze informacji ze sklepów rowerowych i zdobytych on-line, wyłania się dość chaotyczny obraz, nie pozwalający łatwo zidentyfikować to z czym można by się czuć komfortowo, czy też dobrać parę elementów tak, aby tworzyły pod względem designu jedną atrakcyjną całość.
Na takie potrzeby Polek i Polaków już dawno w Holandii odpowiedział Basil, który od kilkudziesięciu lat rozwija, co trzeba podkreślić, kompleksowe myślenie o potrzebach rowerzystów, oczekujących solidnych i funkcjonalnych sakw, toreb, teczek i innego osprzętu rowerowego. To także niebywale atrakcyjne wzornictwo, które z pewnością przyciągnie uwagę wielu Polek. Marka pojawia się w naszym kraju w momencie, gdy następuje renesans jazdy na rowerze, nie tylko z racji technicznych ułatwień czy zdrowotności i bycia fit, ale  że jest to również trendy. Na forach i w sklepach trudno znaleźć informacje, pozwalające na podjęcie bezpiecznej decyzji. W necie z trudem o porównania a jeden ranking, gdzie konfrontowano sakwy rowerowe marki Ortlieb, Crosso i właśnie Basil, nie zważając na to, iż Basil koncentruje się na rowerzystach, ale miejskich i wakacyjno-weekendowych. Natomiast znana marka niemiecka Ortlieb i „goniąca” ją polska Crosso, są tworzone wybitnie dla cyklistów poszukujących prawdziwej przygody, niezależnie od pogody i warunków drogowych, na każdej szerokości geograficznej.

Znalezione obrazy dla zapytania sakwa basil
Stąd parę słów o przeznaczeniu asortymentu Basil i zaletach dla rowerzystów jest w tej sytuacji po prostu niezbędne. Holenderski producent świetnie odczytuje potrzeby świata miejskich i weekendowych cyklistów, stąd też każdy, kto użytkuje dowolne sakwy czy torby Basil, może znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Marka Basil powstała z inspiracji potrzebami miejskich użytkowników rowerów, ale efektywnie rozszerzyła swoją ofertę również na tych, którzy celują w wyjazdy kilkudniowe i oczywiście na weekendowe pikniki na łonie natury. Oznacza to szeroki wybór i możliwość kompletacji sakw w połączeniu, z torbą przednią, która w przypadku kobiet, będzie spełniała wszelkie zalety bardzo designerskiej i niebywale funkcjonalnej torebki. Basil bardzo szeroko rozwija wzornictwo z myślą o kobietach, tak iż do koloru sakwy czy torebki można dobrać akcentami również dzwonek czy siodełko rowerowe.
Znalezione obrazy dla zapytania Rower
Nie tylko w  Holandii dojeżdżanie do pracy rowerem to norma.  Dla tych użytkowników jednośladów stworzono  wiele rozwiązań, jak np. teczka rowerowa na laptop Basil Sport Design Commuter, Basil Portland czy Basil Business Bag.  Każdy, kto choć raz skorzystał z tych rozwiązań, zdaje sobie sprawę, że zarówno zdejmowanie i zakładanie takiej torby czy teczki jest naprawdę szybkie, ale pomyślano też o bezpieczeństwie. Oczywiście są to torby wodoodporne i elegancko wykończone. Zawierają m.in. szereg użytecznych przegród i kieszeni, a także uchwyt ręczny, pas na ramię oraz gumowe podbicia przy stawianiu na ziemię. Każdy detal jest celująco obszyty a dodatki metalowe, jak łączniki do pasa na ramię, są wykonane z wysokiej jakości stopu.
Torba rowerowa do pracy na laptopa-Basil Portland
Do najbardziej elegancko wykończonych damskich toreb, w klimacie biznesowym, zalicza się z pewnością Basil Noir Busineess Bag:
damska torba rowerowa do pracy klasy biznes Basil


http://www.forest-camp.pl/sakwa-rowerowa-basil-noir-business-bag-17l-midnight-black-p-562.html


Bogaty asortyment firmy Basil, wysoka jakość produktów oraz przystępna cena sprawiają, że na Basil decyduje się większość miejskich rowerzystów w Europie, stawiających na modę i komfort.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl