wyszukiwanie zaawansowane
» Polityka prywatności

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Polityka prywatności

Polityka Prywatności
forest-camp.pl
§1
Określenie Właściciela Serwisu
1. Właścicielem platformy forest-camp.pl jest:
Maximmus
z siedzibą przy ul. Katowickiej 23/11, 61-131 Poznań
NIP: 7821978578
REGON: 300241680
Tel. +48 798-101-168
E-mail: info@forest-camp.pl
§2
Polityka prywatności i ochrony danych osobowych
1. Właściciel serwisu forest-camp.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.
2. Właściciel serwisu forest-camp.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.
3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.
4. Właściciel serwisu forest-camp.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami forest-camp.pl, lub poprzez założenie Konta na stronie forest-camp.pl, lub poprzez złożenie zamówienia na stronie forest-camp.pl.
5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:
 handlowych – w celu realizacji zamówienia. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu zamówienia.
 marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie. Jeżeli wyrazi na to dodatkową zgodę.
 Kontaktu ze strony pracowników forest-camp.pl.
6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia, umowy do podmiotów świadczących usługi transportowe (np. firmy kurierskie, poczta polska).
7. Właściciel serwisu forest-camp.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, telefonicznie lub listownie m.in. celem weryfikacji danych adresowych - koniecznych do realizacji umowy.
8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu forest-camp.pl pod nr tel. +48 798-101-168 oraz pod adresem e-mail: info@forest-camp.pl
9. Dane są przetwarzane w zgodzie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl