wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Under Armour
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Witamy w sklepie forest-camp.pl

012
0

Under Armour

Under Armour Under Armour to amerykańska marka sportowej odzieży technicznej nowej generacji - „to make athlets better”. Marka Under Armour została stworzona w 1996r. przez zawodowego futbolistę amerykańskiego Kevina Planka. Stworzył T-shirt idealny, czyli materiał nieprzeciętnie efektywnie odprowadzający wilgoć, który nawet po długim czasie gry pozostaje suchy i lekki. Założeniem każdego produktu Under Armour jest zapewnienie maksimum komfortu, lekkości i poczucia suchości podczas każdego treningu, a tym samym uczynić sportowców lepszymi i pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki w wybranej dyscyplinie sportu. Marka Under Armour jest z pewnością odpowiedzią dla ludzi aktywnych, oczekujących maksimum satysfakcji z treningu biegowego, siłowego i ćwiczeń fitnes.
Zdecydowana większość produktów Under Armour nie zawiera w sobie ani jednego grama bawełny, a w pozostałych zastosowana została techniczna bawełna, która schnie pięć razy szybciej niż zwykła bawełna.
Under Armour to nie marka mody sportowej to technologia dla ludzi aktywnych oczekujących wysokiej funkcjonalności podczas uprawiania sportu.


Under Armour wyciska pot do sucha!
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl