wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Przyczepki rowerowe Qeridoo
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Witamy w sklepie forest-camp.pl

012
0

Przyczepki rowerowe Qeridoo

Data dodania: 20-06-2021

Przyczepki rowerowe to takie samochody dla dzieci, dlatego dbałość o bezpieczeństwo musi być zawsze na pierwszym miejscu. Qeridoo jest chyba jedynym europejskim producentem, który wykazuje tak szczególną dbałość o całościowe bezpieczeństwo naszych pociech. Przykładowo, nawet najbezpieczniejsza przyczepka rowerowa może w razie wypadku wylądować na boku. Ochraniacze głowy zapewniają momentalnie niezbędną, bezpieczną odległość od podłoża, a tym samym mogą zapobiec poważnym obrażeniom dziecka/dzieci.
 

https://qeridoo.de/testberichte
 

Nie oznacza to wcale, że to jedyny wyróżnik przyczepek rowerowych Qeridoo. Niezależnie od tego, czy jest to tania przyczepka rowerowa, czy wielofunkcyjny wózek dziecięcy są niezwykle funkcjonalne, a wraz z rozwojem modeli stale podnoszony jest komfort dzieci, ale i też opiekunów. Wszystkie modele mogą być używane jako przyczepka rowerowa dla dzieci, buggy (wózek spacerowy) lub jogger walker i są wyposażone w komfortowe zawieszenie. Na szczególną uwagę zasługuje duże, wypełnione powietrzem koło spacerowe,  które zapewnia komfortową jazdę i dobrą manewrowość. Blokada za pomocą przełącznika trybu umożliwia jazdę na wprost i wspomaga bieganie w łatwym terenie. Praktyczne funkcje, takie jak regulowany uchwyt do prowadzenia, hamulec postojowy, okna wentylacyjne czy możliwość wykorzystania dwumiejscowego wózka jako jednoosobowego również mówią same za siebie.  Podstawowy model - przyczepka Qeridoo Kidgoo -  oferuje również inne funkcje, takie jak kieszeń na telefon komórkowy.
 

Model wyższej klasy - przyczepka Sportrex2, obecna na rynku od kilku lat, stale podlega unowocześnianiu. W obecnej, najnowszej przyczepce zmodyfikowanej w 2020r., wprowadzono regulację piórowego zawieszenia, umożliwiającą dopasowanie zawieszenia do rodzaju nawierzchni.  Zintegrowane tłumienie przeciwdziała kołysaniu, zapewniając w ten sposób  komfort małym pasażerom. Sportrex 2020 można doposażyć, podobnie jak najbezpieczniejsze rowery, w hamulce tarczowe. W standardzie są obecnie ochraniacze kół oraz amortyzatorów,  przydatne jeśli poruszamy się w trudniejszym terenie (ochraniacze można zdemontować). Dla rodziców najmłodszych dzieci, wprowadzono komfortowe rozwiązanie pozwalające zainstalować nosidełka Qeridoo lub Maxi-Cosi (po dokupieniu adaptera). W najnowszej wersji Sportrex model 2020, zdecydowanie ułatwiono dostęp do hamulca. Teraz błyskawicznie można użyć dźwigni ręcznie (wcześniej uruchamiany był nogą). Ma to kolosalne znaczenie, gdy każdy ułamek sekundy ma znaczenie dla bezpieczeństwa.
 

Ponadto w najnowszej wersji Sportrex zoptymalizowano konstrukcję ramy przyczepki, która jest teraz lżejsza i stabilniejsza. Zmodyfikowano także siedziska, które są teraz wygodniejsze. Poprawiono także system wentylacji, aby mali pasażerowie czuli się komfortowo niezależnie od tego czy opiekunowie powoli spacerują, biegają czy odbywają integracyjną przejażdżkę rowerową. Również wygląd przyczepki w modelu Sportrex 2020 został odświeżony i wydłużono żywotność materiału.
 

Zabieramy przyczepkę rowerową Qeridoo samochodem na wakacje – czy należy liczyć się z ułatwieniem czy problemem?
Każdy model przyczepek dziecięcy Qeridoo posiada system szybkiego składania, które zajmuje około 20 sekund. Przy pomocy specjalnych suwaków w tylnej części przyczepki kładziemy całą konstrukcję, która po tej operacji jest płaska. Dodatkowo jednym przyciskiem zdejmujemy każde z kół, które łatwo włożymy do wnętrza kabiny.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl