wyszukiwanie zaawansowane
» » Odzież kompresyjna

Opinie o produktach

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Odzież kompresyjna

Co dają skarpety kompresyjne i kto może ich używać?
Kompresjoterapia jest znaną od dawna i dynamicznie rozwijaną metodą profilaktyki oraz leczenia żylaków kończyn dolnych.
Skarpety kompresyjne to obecnie podstawowe wyposażenie sportowca. Ucisk, najsilniejszy na stopie, ulegający zmniejszeniu w kierunku kolan, wspomaga odpływ krwi do serca i równocześnie poprawia napływ krwi bogatej w tlen do kończyn. Dzięki takiej konstrukcji, krew nie zalega w żyłach, lecz intensywnie krąży,  przez co zmniejszeniu ulegają również obrzęki, pozwala to na szybką regenerację mięśni, zapobiega skurczom, żylakom oraz  niedokrwistości nóg, minimalizuje ryzyko zakrzepicy czy oraz przeciwdziała uczuciu tzw. ciężkich nóg.
Jakie skarpety kompresyjne wybrać: proponujemy wybrać najbardziej inteligentną kompresję. Wyroby producenta, który poświęca najwięcej uwagi i daje największe techniczne wsparcie sportowcom.  Oznacza to, że skarpety i opaski kompresyjne, podlegają ciągłemu doskonaleniu, w oparciu o wieloletnie badania stricte MEDYCZNE. 
CEP poświęcił 60 lat takim badaniom. Zdobył niepodważalne zaufanie profesjonalistów. Dlatego logo CEP nie zajmuje całej powierzchni skarpet kompresyjnych i na innych akcesoriach oddzieży biegowej.
Więcej o kompresji w zakładce: Blog/Skarpety kompresyjne nie tylko dla biegacza

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl